מיחזור פסולת בניין

blog_opt_3

חברת "נגב אקולוגיה" עוסקת בפסולת בניין בכל שלבי הטיפול:

הריסת מבנים, איסוף, פינוי, הפרדה, מיון, גריסה ומִחזור.

החברה משתמשת בציוד מכני הנדסי, בנפות ובמגרסות לטיפול בכל מרכיבי הפסולת:

בטון, ברזל, עץ, זכוכית ופלסטיק מסוגים שונים.

צפייה במידעון

משפצים בית, חדר או בניין? לא יודעים מה לעשות עם כל הפסולת שהצטברה? אנו כאן בשבילכם! "נגב אקולוגיה" מבטיחים לכם מיחזור פסולת בניין ברמת שירות יוצאת מן הכלל. הפינוי שלנו מתבצע לאתרי פסולת חוקיים בלבד, וכל הפעולות שנבצע במסגרת הפרויקטים השונים שלנו יפוקחו על ידי קצין בטיחות. בין אם במפעל המיחזור שלנו או באתרי מיחזור אחרים, אתם יכולים להיות בטוחים שפסולת הבניין שלכם לא תפגע בסביבה ושיבוצע בה השימוש ההולם ביותר לשמירה על הטבע.

אתרי פסולת חוקיים

מדינת ישראל מיטיבה לטפל בפסולת התעשייתית שלה על ידי חקיקת חוקים המסדירים את אופני הפינוי ההולמים לכל סוג של פסולת. אין חובה על מיחזור פסולת בניין, אך הפינוי שלה מחויב להתבצע לאתרי פסולת חוקיים בלבד. פינוי של פסולת בניין לאתרים לא חוקיים עשוי לגרור קנסות כבדים מטעם המשרד לאיכות הסביבה, ולסכן את האחראים על הפינוי הלא חוקי בעונשים כבדים ביותר. אנו בנגב אקולוגיה חורטים על דגלנו אחריות סביבתית, וחותמים לכם שהפינוי שלנו הוא פינוי חוקי, לאתרים מאושרים בלבד.

פיקוח של קצין בטיחות

מיחזור פסולת בניין כולל התעסקות עם חפצים כבדים, שאריות מתכת מסוכנות, חתיכות בטון ומגוון חומרים שיכולים לפגוע בבטיחותם של אלו המבצעים את הפינוי והמיחזור. קצין הבטיחות שלנו דואג לבריאותם ושלמותם של כל העובדים וכל המעורבים בתהליכי הפינוי, החל מהאיסוף באתר העבודה והשיפוצים, ועד לאחרון תהליכי המיחזור. אתם יכולים להיות רגועים ובטוחים שאת העבודה אנו מבצעים כמו מקצוענים, ויודעים לשים לב לדגשי הבטיחות המרכזיים בכל עבודה ושירות.

מפעל מחזור

"נגב אקולוגיה" היא חברה בעלת מודעות סביבתית. אנו עובדים עם אתרי קצה העוסקים בטיפול על גווניו בפסולת ממקורות תעשייתיים. במפעל המיחזור שלנו מתבצע מיון, מיחזור וטיפול בפסולת יבשה ממקורות תעשייתיים. באתר המיחזור "תעשיות מיחזור" מתבצע מיחזור פסולת בניין במיומנות ומקצועיות גבוהים ביותר, לאור ניסיון של שנים. לא רק שפסולת הבניין שלכם לא תזהם את הסביבה, אלא היא גם תהפוך לחומרים שבהם ניתן להשתמש מחדש בתעשייה במגוון רב של שימושים. תרמו גם אתם לאיכות הסביבה, אל תפנו את פסולת הבניין שלכם לאתרים שבהם היא נצברת ונערמת, עזרו לטבע לנצל את המשאבים שלו בצורה ירוקה ומחזרו את הפסולת שלכם.

שירות מצוין ומחיר לעניין

אצלנו המקצועיות והשירות באים יד ביד. אנו מאמינים שלפסולת יש להתייחס כמו פסולת וללקוחות כמו מלכים, אמונה זו באה לידי ביטוי בשירות האדיב של נציגי שירות הלקוחות שלנו, של העובדים עצמם ושל כל אדם שבא עמכם במגע מטעמנו. אנו מבינים שחלק מחוויית השירות היא גם מחיר הולם ואיכותי, ולכן אנו מעמידים לרשותכם תפריט שירותים מותאם אישית שלא יחרוג מהתקציב שלכם ויאפשר לכם לקבל את השירות שאותו אתם צריכים במחיר מעולה.

צלצלו כבר עכשיו או השאירו פרטי התקשרות וגלו כיצד אתם יכולים להצטרף להצלחה!